ANTALYA KORKUTELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(acil ) FATİH PROJESİ FAZ 3-EKSİK BİLGİLER

###A C İ L ###Merhaba Arkadaşlar;Bakanlık tarafından 3. faz ihalesi için ilimize ait bilgilerde, birçok kurum bilgilerinde eksiklikler olduğu bildirildi. Buna göre öncelikle ekli listede;1. Derslik sayısı "0" olanları kontrol edin başka binaya tahsisli ise bina sahibi kurum kodunu "L sütunundaki " tahsisli_kurumlar(ortak bina kullanan) bölümüne yazın. 2. Daha sonra tahsis bilgisi olmayan okullarda aşağıdaki bilgilerin eksiksiz olmasını sağlayın.ogrencı_sayısıogretmen_sayısıeskı_kurum_kodlarıderslık_sayısıtahsisli_kurumlar(ortak bina kullanan)bına_sayısı         kurum_adres    telbinaların_kat_sayısımüdür_odası    müdür_yard_odası        öğretmenler_odasılab_sayıları_toplam   bt_sınıfı_sayısıkütüphane_sayısımemur_odası(idari işler odası)bilgileri saat 26.04.2017 saat: 10:00´a kadar, korkuteli07@meb.gov.tr ye eposta ile gönderiniz.
(acil ) FATİH PROJESİ FAZ 3-EKSİK BİLGİLER

dowloand

Kiremitli Mahallesi, Antalya Caddesi, 825 Sokak, No 32/1 , Kat 3 PTT ve Türk Telekom yanı - 0242 643 22 27 ve 0242 643 22 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.