ANTALYA KORKUTELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ ALAN PROJE EKİBİYLE BİRLİKTE ZİYARET ETTİK.

“ Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” projesi kapsamında 2015-2016 eğitim öğretim yılında Okul –Hastane El Ele Sağlıklı Geleceğe adlı projesiyle Yenilikçilik Beratını alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet KOCAGÖZ ile  Bölgesel Düzeyde Akdeniz Bölgesi Kurumsal Tür 4. Kategoride ödül almaya layık görülen Yelten Dallar Ortaokulu proje ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ ALAN PROJE EKİBİYLE BİRLİKTE ZİYARET ETTİK.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN; “Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, milli ve manevi yönden zengin, insani duyguları güçlü, çalışkan, başarılı, ne istediğini bilen bir nesil yetiştirebilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu gayretlerin sonucu olarak okullarımızın başarılarını görmek bizleri gururlandırmaktadır. Korkuteli Yelten Dallar Ortaokulu olarak uygulanan proje ile Akdeniz bölge birincisi olan ekibimizi tebrik ediyor, projede emeği olan  Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz başta olmak üzere proje ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet KOCAGÖZ, verdiği destekleler için İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN’A minnettar olduğunu belirterek Kat’ı Sanatı örneği bir tablo hediye etti.

 


Ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ın çeşitli hediyeler vermesiyle ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.


07-12-201607-12-201607-12-201607-12-2016

Kiremitli Mahallesi, Antalya Caddesi, 825 Sokak, No 32/1 , Kat 3 PTT ve Türk Telekom yanı - 0242 643 22 27 ve 0242 643 22 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.