ANTALYA KORKUTELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AKİF TAK'IN DÖNEM SONU MESAJI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AKİF TAK'IN DÖNEM SONU MESAJI.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 1. Dönemini Covid-19 Salgınının gölgesinde tamamladığımız bu günlerde, okullarımızda yeniden buluşacağımız günleri özlem ve umutla bekliyoruz. Salgınla mücadelenin hayatımızın ilk sırasında yer aldığı süreçte şüphesiz hep birlikte çok yorulduk. Salgın sürecinde eğitimciler olarak üzerimize düşen yük biraz daha artmış olduğundan bu yükün sorumluluğunu hakkıyla yerine getirebilmek için çalıştık.
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un eğitimci kimliği ve bilim insanı sıfatıyla yapmış olduğu liderlikle, tüm öğretmenlerimizin övgüye değer çabaları ve eğitim kurumu yöneticilerimizin gayretleriyle uzaktan eğitimi en faydalı şekilde yürüttük.
Kıymetli Meslektaşlarım;Ahlaki değerlerle süslenip bilimsel temellerle yükselen bir neslin yükselmesine gayret ediyorsunuz. Geleceğe dair umutlarımızı, toplum olarak sizin sayenizde taze tutuyoruz. Büyük bir gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı yürekten destekliyorum. Her zaman olduğu gibi salgın sürecinde de evlatlarınız bildiğiniz öğrencilerimizi ihmal etmeyerek bilgi ile donanmış, sosyal başarısı yüksek, kendini ifade edebilen bireyler olabilmeleri için yoğun bir şekilde emek verdiniz. Sizler geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran toplumumuzun gönüllü mimarlarısınız. Bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Değerli Velilerimiz; Salgın döneminde sizler de tüm eğitim paydaşlarımız gibi büyük emek verdiniz. Özellikle eğitimin uzaktan sağlandığı ve birçok ilkin yaşandığı Salgın sürecinde gösterdiğiniz sabır ve destekler için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Sizlerin, her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz çocuklarımızın başarılarını artıracak ve yarınlara emin adımlarla yürümelerinde etkin rol oynayacaktır.
Sevgili Öğrenciler; Bir dönem boyunca büyük gayret sarf ettiniz. Her birinizi gayretinizden ve başarılarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Hayata dair umudunuzu, cesaretinizi; başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç bir zaman yitirmeyin. Kendinizi  zafere ulaştıracak olan güç burada gizlidir. İnanıyorum ki milletine ve devletine sahip çıkan; vatan, millet, bayrak sevdalısı gençler olarak yetişecek; bizi biz yapan değerlerimizi koruyarak, teknolojiyi kullanarak ve üreterek ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız. Unutmayınız ki sizler anne-babanızın, öğretmenlerinizin ve ülkemizin en değerli varlıklarısınız.
Salgınla ilgili alınan tedbirlerin olumlu neticelerinin görülmesi ve yetkili organların değerlendirmesi sonucu alınacak kararlarla yüz yüze eğitime geçebilmek temennisiyle, öğretmen ve öğrencilerimizle 15 Şubat 2021 tarihinde okullarımızda görüşebilmek ümidiyle iyi tatiller diliyorum.

Kiremitli Mahallesi, Fatih Bulvarı No7 Eski Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Binası - 0242 643 22 27 ve 0242 643 22 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.